NEZİH AMBALAJ VE PAKETLEME UYARDI! DİKKATLİ OLUN DOLANDIRILMAYIN

Nezih Ambalaj ve Paketleme şirketi, firmalarının bilgisi olmadan açılan sahte sosyal medya hesabı üzerine açıklama yaptı.

Isparta'da faaliyet gösteren Nezih Ambalaj ve Paketleme şirketi, dolandırıcıların hedefi oldu. Firma işletmecisi Mustafa Nezih Yılmaz yaptığı açıklamada, vatandaşların firmalarına ait olmayan sahte sosyal medya hesabına itibar etmemelerini aksi halde dolandırılabileceklerini söyledi.

Mustafa Nezih Yılmaz konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: '' Değerli Isparta halkımız. Her geçen gün dolandırıcıların sayısı artmaktadır. Son günlerde sosyal medyadan firmamız hedef alınmıştır. Adımıza açılan sahte hesaptan vatandaşlarımızdan evlerde iş veriyoruz diyerek papara üzerinden para talep edildiği bizlere iletildi. Yine bizim adımızı kullanarak vatandaşlarımızdan kimlik bilgileri istenmiştir. Firmamızın bu sahte hesapla kesinlikle alakası yoktur. Firmamız kimseden kimlik bilgisi ve para istemez. Biz iş başvurusunu sadece yüzyüze yaparız. Bu tür sahte hesaplara itibar etmeyiniz. Aksi halde dolandırılırsınız. Firmamız gerekli hukuki süreci başlatmıştır. Dolandırıcılar hakkında şikayetçi olmuştur. Isparta halkına duyurulur. NEZİH AMBALAJ VE PAKETLEME''

SOSYAL MEDYADAN AÇILAN SAHTE HESAP

 

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER