Sütçüler Belediye Başkanı İsmail Yurdabak, ilçeye vermiş olduğu desteklerden dolayı Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür etti. Yurdabak, “Belediye Başkanımızın başarılarının devamını diliyoruz. Destekleri için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Sütçüler ilçesinin de işbirliği içerisinde oldukları ilçelerden bir tanesi olduğunu söyledi. Sütçüler ilçesinin coğrafi şartlarının zor olduğunu aktaran Başkan Başdeğirmen, “Sütçüler Belediye Başkanımızın işini iyi takip etmesi, ihtiyaçları bizimle daha çok paylaşması bizim de oraya giderek eksiklikleri gidermemizi sağlıyor. Geçen yıl hizmetlerimizi yaptık. Bu yıl da programa aldık. Önümüzdeki haftadan sonra merkez içerisinde asfaltlama başlayacak. Cadde ve sokaklarımızı yenileyeceğiz. 12 ilçemize de elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyoruz. Köylerimize de imkanlar dahilinde yardımcı oluyoruz. Devletimizin parasını devletimizin insanına harcamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Hiçbir ayrım yapmadan ilçe ve köylerimize hizmet götürüyoruz. Bundan da vatandaşlarımız memnun. Evi yananların evlerini yapıyoruz, camilerde çevre düzenleme çalışmaları yapıyoruz. İhtiyaç olan, bizim yapabileceğimiz bir şey olduğu sürece karşılamaya çalışıyoruz. Bundan da memnunuz ve mutluyuz. Belediye Meclis Üyemiz Gülsüm Tunçbilek de ilçemizle alakalı yapılması gereken çalışmalarda ön planda. Ne zaman bize ihtiyaç var biz oradayız. Bundan sonra da aynı çalışmaları yapacağız. Sütçüler’den 30 bin kişi Isparta’da yaşıyoruz. Bunun da kıymetini biliyoruz. Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Isparta Sütçülerliler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği (SÜDER) Başkanı Faruk Daşdöner, dernek olarak her zaman Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in yanında olduklarını vurguladı.

SÜDER Başkanı Faruk Daşdöner, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e ilçeye vermiş olduğu desteklerden dolayı plaket verirken, Başkan Başdeğirmen’in fahri dernek üyeliği belgesini takdim etti. Sütçüler Spor Kulübü Başkanı Özkan Demirel de Başkan Başdeğirmen’e isminin yazılı olduğu 32 numaralı Sütçüler Spor forması hediye etti.