Son Dakika Isparta Haberleri

  • Dolar
    32,3565
  • Euro
    34,4292
  • Altın
    2.435,74
  • Bist
    9.814,19
Isparta 32 Spor deplasmanda 3 puan peşinde mask

Isparta 32 Spor deplasmanda 3 puan peşinde

Isparta 32 Spor deplasmanda 3 puan peşinde

Alkollü ve ehliyetsiz sürücü kaza yaptı mask

Alkollü ve ehliyetsiz sürücü kaza yaptı

Alkollü ve ehliyetsiz sürücü kaza yaptı

Isparta AFAD, mahsur kalan 8 kişiyi kurtardı mask

Isparta AFAD, mahsur kalan 8 kişiyi kurtardı

Isparta AFAD, mahsur kalan 8 kişiyi kurtardı

Eğlence mekanındaki cinayetin nedeni belli oldu mask

Eğlence mekanındaki cinayetin nedeni belli oldu

Eğlence mekanındaki cinayetin nedeni belli oldu

Kavakcı Ailesinden Başkan Bakır’a ziyaret mask

Kavakcı Ailesinden Başkan Bakır’a ziyaret

Kavakcı Ailesinden Başkan Bakır’a ziyaret

Ferhat Yaman, Milletvekili Zabun’un danışmanı oldu mask

Ferhat Yaman, Milletvekili Zabun’un danışmanı oldu

Ferhat Yaman, Milletvekili Zabun’un danışmanı oldu

Kendisine kızan babasını bıçaklayarak öldürdü mask

Kendisine kızan babasını bıçaklayarak öldürdü

Kendisine kızan babasını bıçaklayarak öldürdü

Isparta’da kız meselesi yüzünden çıkan kavgada kan aktı mask

Isparta’da kız meselesi yüzünden çıkan kavgada kan aktı

Isparta’da kız meselesi yüzünden çıkan kavgada kan aktı

Isparta'da aranan şahıslara yönelik operasyon yapıldı mask

Isparta'da aranan şahıslara yönelik operasyon yapıldı

Isparta'da aranan şahıslara yönelik operasyon yapıldı

AK Parti İl Başkanı Er, Yurdabak’ı ziyaret etti mask

AK Parti İl Başkanı Er, Yurdabak’ı ziyaret etti

AK Parti İl Başkanı Er, Yurdabak’ı ziyaret etti

Milletvekili Gökgöz ve Zabun, bayramda ilçe ve beldelerde mask

Milletvekili Gökgöz ve Zabun, bayramda ilçe ve beldelerde

Milletvekili Gökgöz ve Zabun, bayramda ilçe ve beldelerde

Teleferik kabini düştü: 1 ölü, 2’si çocuk 7 yaralı mask

Teleferik kabini düştü: 1 ölü, 2’si çocuk 7 yaralı

Teleferik kabini düştü: 1 ölü, 2’si çocuk 7 yaralı

Acun medya ‘la ısla desafio’ survivor eğirdir’e geliyor. mask

Acun medya ‘la ısla desafio’ survivor eğirdir’e geliyor.

Acun medya ‘la ısla desafio’ survivor eğirdir’e geliyor.

Mustafa Zabun Hayatını Kaybetti mask

Mustafa Zabun Hayatını Kaybetti

Mustafa Zabun Hayatını Kaybetti

Otomobil alt geçide uçtu 1’i ağır 2 yaralı mask

Otomobil alt geçide uçtu 1’i ağır 2 yaralı

Otomobil alt geçide uçtu 1’i ağır 2 yaralı

Isparta'da Kavgada Kan Aktı:3Yaralı mask

Isparta'da Kavgada Kan Aktı:3Yaralı

Isparta'da Kavgada Kan Aktı:3Yaralı

Başkan Başdeğirmen sözünü tuttu mask

Başkan Başdeğirmen sözünü tuttu
Gölcük Tabiat Parkında tabela ters çevrildi

Giriş ücretleri 3’te bir oranına düşürüldü

Başkan Başdeğirmen sözünü tuttu Gölcük Tabiat Parkında tabela ters çevrildi

TRAKTÖRDEN DÜŞEN SÜRÜCÜ HAYATINI KAYBETTİ mask

TRAKTÖRDEN DÜŞEN SÜRÜCÜ HAYATINI KAYBETTİ

TRAKTÖRDEN DÜŞEN SÜRÜCÜ HAYATINI KAYBETTİ

Başdeğirmen çiftinden bayramda anlamlı ziyaret mask

Başdeğirmen çiftinden bayramda anlamlı ziyaret

Başdeğirmen çiftinden bayramda anlamlı ziyaret

Isparta’da 1 kişinin öldüğü silahlı kavgada gözaltına alınan şahıs adliyeye sevk edildi mask

Isparta’da 1 kişinin öldüğü silahlı kavgada gözaltına alınan şahıs adliyeye sevk edildi

Isparta’da 1 kişinin öldüğü silahlı kavgada gözaltına alınan şahıs adliyeye sevk edildi

mask
mask
Çok Okunan Çok Konuşulan

TAKIM O P
  1. 1. Amed SK 32 74
  2. 2. Kastamonuspor 32 71
  3. 3. Iğdır FK 32 64
  4. 4. 24 Erzincanspor 33 62
  5. 5. Menemen Belediyespor 33 58
  6. 6. Iskenderunspor A.Ş. 33 56
  7. 7. Isparta Davrazspor 32 53
  8. 8. İnegölspor 32 44
  9. 9. Somaspor 32 44
  10. 10. Karaman Belediyespor 32 42
  11. 11. 68 Aksaray Belediyespor 33 40
  12. 12. Fethiyespor 32 40
  13. 13. Arnavutköy Belediyespor 32 34
  14. 14. Sarıyer 33 34
  15. 15. Düzcespor 34 34
  16. 16. Derincespor 32 33
  17. 17. Etimesgut Belediyespor 33 33
  18. 18. Denizlispor 32 28
  19. 19. Utaş Uşakspor 32 5
TAKIMLAR TARİH
  1. Isparta Davrazspor İnegölspor 21.04.2024 15:00
  2. Etimesgut Belediyespor 24 Erzincanspor 21.04.2024 15:00
  3. Karaman Belediyespor Kastamonuspor 21.04.2024 15:00
  4. 68 Aksaray Belediyespor Sarıyer 21.04.2024 15:00
  5. Derincespor Somaspor 21.04.2024 15:00
  6. Arnavutköy Belediyespor Fethiyespor 21.04.2024 15:00
  7. Iskenderunspor A.Ş. Denizlispor 21.04.2024 15:00
  8. Amed SK Iğdır FK 21.04.2024 15:00
  9. Utaş Uşakspor Menemen Belediyespor 21.04.2024 15:00