• BIST 93.416
  • Altın 224,320
  • Dolar 5,4055
  • Euro 6,1683
  • Isparta -1 °C

TEKVANDOCULAR KIYASIYA YARIŞTILAR

Okullararası  Yıldızlar Tekvando İl Birinciliği nefesleri kesti. Birinci olanlar ise Burdur’daki gruplarda ter dökecek.
TEKVANDOCULAR KIYASIYA YARIŞTILAR

Okullararası  Yıldızlar Tekvando İl Birinciliği hafta sonunda 6 Mart Spor Salonunda gerçekleştirildi. 2005-2006-2007 Doğumlu sporcuların yarıştığı müsabakalar nefesleri kesti. 23 okulun katılımıyla gerçekleştirilen müsabakalar sonunda birinci olanlan 1-4 Mart tarihleri arasında Burdur’da yapılacak Okullarası Yıldızlar Grup Müsabakalarında boy gösterecek.

Takım tasnifinde erkeklerde:  14 puanla Gelendost Avşar Orta Okulu birinci, 10 puanla İrfan Kaynak Orta Okulu ikinci, 7 puanla Yahya Kemal Beyatlı Orta Okulu ve 7 puanla Üçkardeş Orta Okulu üçüncülüğü paylaştı.

Takım tasnifinde kızlarda : 21 puanla İstanbul Ticaret Odası Şehit Mustafa Gözütok Orta Okulu birinci, 14 puanla Süleyman Demirel Orta  Okulu ikinci, 14’şer puanla IYAŞ Selçuklu Orta Okulu ve Mavikent Orta Okulu üçüncülüğü paylaştı.

Ferdi tasnifte ise:

Erkeklerde:

33 kiloda:

1.Avni Çelik IYAŞ (Büyükkurt Spor Kulübü)

2. Mustafa Sinik Mavikent (Bölgespor)

37 kiloda:

1.Mehmet Mustafabekir Kürşat Kalaycı (Bölgespor)

2. Abdülmecit Mustfa Ersoy (Bölgespor)

3. Tahir Yahya Dilek (Bölgespor)

45 kiloda:

1.Mevlüt Can Acartürk –Bahçeşehir (Şampiyonlar)

49 kiloda:

1.Adem Oğur-Mustafa Şener (Büyükkurt)

53 kiloda:

1.Rahmi Tunceli-Üçkardeş (Erbil Spor  Kulübü)

2. Mehmet İnce -İrfan Kaynak (Eğirdirspor)

57 kiloda:

1.Selamettin Sertuğ Yılmaz-Yahya Kemal (Şampiyonlar)

61 kiloda:

1.Mehmet Ceylan-Gelendost (Büyükkurt)

65 kiloda:

1.Mehmet Emin Çetin-İrfan Kaynak (Eğirdir)

Kızlarda:

33 kiloda:

1.Bengü Türk Erten-IYAŞ (Büyükkurt)

2.Fatma Aleyna Korkmaz (Erbil)

3.Zeynep Su Beyhan-Şehit Ars. (Büyükkurt)

3. Rahime Reyhan –Akyürek (Ferdi)

37 kiloda:

1.Hacer Çakmak-Avşar (Büyükkurt)

2.Dilek Özdemir-Mavikent (Bölgespor)

41 kiloda:

1.Nisa Özkan-İTO Şehit Mustafa Gözütok (Şampiyonlar)

44 kiloda:

1.Elif Sakine Sarıdoğan (Şampiyonlar)

2.Fatma Nur Yıldırım (Erbil)

3.Elif Taş-Mavikent (Bölgespor)

3.Ayşe Helhel -M. Albayrak (Bölgespor)

47 kiloda:

1.Aybüke Erten-IYAŞ (Büyükkurt)

2.Sude Yılmaz-Ülkü (Erbil)

3.Azra Sapan-Halıkent (Erbil)

3. Emine Sude Sarı-Mustafa Şener (Büyükkurt)

51 kiloda:

1.Feyza Nur Yıldırım-SDÜ Orta (Eğirdir)

2.İdal Pala-Mavikent (Bölgespor)

3.Meryem Betültaş (Çetinspor)

55 kiloda:

1.Elif Çam-SDÜ Orta (Eğirdir)

2.Hilal Nur Akburak (Şampiyonlar)

3.Elif Songür (Çetinspor)

59 kiloda:

1.Melek Elif Kayacan (Erbil)

2.Eli Su Akın (Çünür Ferdi)

3.Nuran Mutlu Avşar (Büyükkurt)

+59 kiloda:

1.Reyhan Yalçınkaya (Şampiyonlar)

2.Begüm Çiçek-Çünür Toki

3.Elif Doğanay (Bölgespor)

            Bu arada Tekvando İl Temsilcisi Emin Büyükkurt, il birinciliğini sorunsuz bir şekilde yaptıklarını belirterek, dereceye giren sporculara Burdur’daki gruplarda başarılar diledi.

e30a9e09-cc47-400a-8aef-3d52953b09d3.jpg70065d3c-e21d-4472-b8ed-9b752dac0c3a.jpgca1903d7-4e47-4606-9b73-fd995e839297.jpg5c3e825c-edd4-459f-a71b-d5639f0eae93.jpg

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÖNE ÇIKANLAR
  • Kule 246
  • Barışın Yeri
  • Eroğlu Yumurtacılık
  • KALİTE ve GÜVENİN TEK ADRESİ
  • PARLAR'DA KIŞ KAMPANYASI
  • İMAR BARIŞI HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ
  • PAPATYA PERDE
  • CURCUNA’DA EĞLENCEYE HEPİNİZİ BEKLERİZ
  • YILDIZHAN PLANLAMA ÇEVRE MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ.
  • Isparta’nın ilk ve tek egazetesi
  • MURAT EĞİTİM KURUMLARI
  • BADEZ KURUYEMİŞ
  • PARLAR HALI YIKAMA
  • RİSK KENTSEL DÖNÜŞÜM MERKEZİ
  • BERKAN YAPI DENETİM
  • Dilmen KİRALIK MANITOU
1/20
Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Son 32 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0246 500 27 26