Yaşlı Adamın Acı Sonu

Antalya’da yalnız yaşayan ve çocukları tarafından bakılan 87 yaşındaki Hasan Bülbül geçtiğimiz Kasım ayında evinden ‘Ben evleneceğim’ diyerek çıkmış ve ortadan kaybolmuştu. Yaşlı adamın olaydan 55 gün sonra cansız bedeni bulundu.

Isparta’nın Çukur köyü mevkiinde dağlık alanda vücudu tanınmayacak halde bulunan erkek cesedini inceleyen Jandarma yanında bulduğu kimlikten cesedin Hasan Bülbül’e ait olduğunu tespit etti.

KIZI MÜGE ANLI’YA ÇIKMIŞTI

Antalya Altınova Mahallesi’nde yalnız yaşayan 87 yaşındaki Hasan Bülbül 20 gündür kayıp. Kızı ATV’de yayınlanan Müge Anlı’nın programına çıkarak babasının bulunmasını istedi.

Kızı Hatice Arıkan babasının en son 18 Kasım tarihinde Antalya Şehrlerarası Otobüs Terminali’nden saat 14.00’te Antalya’dan Van’a giden bir firmaya ait otobüse binerek Isparta’ya bilet aldığı güvenlik kameralarından tespit edilen Hasan Bülbül’ün nerede olduğu bilinmiyor.

Müge Anlı’ya ‘Babam evlenmek istiyordu ve bizde dolandırılmasından korktuğumuz için buna müsade etmiyorduk. Çevresindeki bazı insanlarda şurada kadın var burada kadın var deyip aklını çeliyorlardı. Kaybolduğu gün kardeşimden 200 lira para almış ve o günden bu yana kayıp’ diye bilgi verdi.

Hakkında kayıp başvurusu yapılan Hasan Bülbül’ün 30 Kasım tarihinde GBT (genel Bilgi Taraması) yapan Yunus ekiplerine takıldığı belirlenirken TV yayınına canlı telefon bağlantısı yapan Fatma adında Ispartalı bir izleyici ‘Tarihini tam hatırlamamakla beraber geçen hafta (30 Kasım gibi) biz amcayı Isparta-Antalya yolu Kovada yol ayrımının oradaki Shell benzin istasyonunun önünde gördük. Kendisi ile konuştuk ve çocuklarını arayalım gelsinler seni alsınlar dedik. Onlar gelemezler dedi ve Isparta istikametine giden bir araca binerek yeniden Isparta’ya döndü’ sözleri Hasan Bülbül’ün Isparta’da olduğu yönündeki ihtimalleri kuvvetlendirmişti.

OTOPSİ İÇİN SDÜ’YE GÖTÜRÜLDÜ

Talihsiz yaşlı adamın en son görüldüğü noktadan Isparta istikametine gittiği ve bu yol güzergahında bulunan köylere yaya olarak gitmek isterken yolunu kaybettiği ve öldüğü tahmin ediliyor. Gerçek ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla cenazesi otopsi yapılmak üzere SDÜ Tıp Fakültesi Hastanesi morguna götürüldü.

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER