Yalvaç'ta Yağcı Ve Ekibi Yeniden Seçildi

Yalvaç Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'nin olağan genel kurulu dün yapıldı. Bir düğün salonunda gerçekleştirilen genel kurula Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tural, Ticaret İl Müdürü Özcan Kesmen ile 400 kooperatif üyesi katıldı.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Sürmeli Yağcı, genel kurulun açılış konuşmasında 2015 yılında göreve başladıkları günden bu yana önemli mesafeler kat ettiklerini söyledi. Yağcı, "Kooperatif ortaklarımıza sağladığımız kredi miktarını 150 bin liraya kadar yükselttik. Sıfır araç kredisi vermeye başladık. Takip oranımız önemli ölçüde azalırken plasmanımız 18 milyon liraya yaklaştı. Ortaklarımızın kooperatife olan güvenleri karşılıklı olarak arttı. Her zaman olduğu gibi bundan sonra da üyelerimizin hizmetinde olacağız" dedi.

Divan başkanlığını Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tural'ın yaptığı genel kurulda yönetim ve denetim faaliyetleri ayrı ayrı okunarak üyeler tarafından kabul edildi. Genel kurulda tek aday olması dolayısıyla seçim açık oylamayla yapıldı. Mevcut Başkan Sürmeli Yağcı ve ekibi 3 yıllığına yeniden göreve seçildi.

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER