Üretim Tesislerindeki Hijyenik Ortamı Görünce Baklava Dükkanı Açtı

Fevzi Paşa İlkokulu üzerinde açılan Urfalı Hacıbey Bakvalaları, ürün kalitesi ile dikkat çekiyor. Mehmet Sağlam ve Mehmet Yıldırım’ın hizmete açtığı Hacıbey Baklavaları, Şanlıurfa’da hijyenik tesislerde üretiliyor. Girişimci Mehmet Sağlam, Urfa’daki üretim tesislerini gördükten sonra Isparta’da baklava salonu açmaya karar verdi.

Son32’ye konuşan Hacıbey Baklavaları Isparta Şubesi kurucusu Mehmet Sağlam, herkesin iç rahatlığı ile Hacıbey Baklavaları’nı tüketebileceğini söyledi. Kendi yemediği ürünü müşteriye asla satmayacağının altını çizen Sağlam, şöyle konuştu:

Hacıbey Baklavaları Isparta Şubesi Ramazan Bayramı’ndan bir hafta önce açıldı. Hacıbey Baklavaları’nın Şanlıurfa'da ki üretim tesisini gördüğüm zaman çok şaşırdım. İnsanlar ve çalıştıkları ortam dört dörtlük hijyenik bir ortam. Her türlü sağlık koşulunu sağlamak için uygun giyiniyorlar.

İlk başlarda baklava üzerine bir iş yeri açmak gibi bir düşüncemiz yoktu. Galericilik yapıyor ve Türkiye'nin bir çok iline gidiyorduk. Sonrasında nasip oldu ve burayı açtık. Vicdanen fazlasıyla rahatız. İnsanlara sağlıklı bir hizmet sunduğumu düşünüyorum. Glikoz kesinlikle kullanılmıyor. Kullanılan sadece şeker. Halkımız buna emin olabilir. İçerisinde kullanılan şam fıstığı da herhangi bir katkı maddesi içermiyor. Halkımıza çok uygun fiyatlarla hizmetler sunuyoruz.

2bb63cbe-dd5e-4d8e-a56d-6284dff3707b.jpg

Biz kendi yemediğimiz bir şeyi de asla ve asla vatandaşımıza yedirmeyiz. Halkımız gönül rahatlığı ile tüketebilir. Üretici arkadaşlarımızda altmış çeşit baklava var. Biz bunun ancak yirmi çeşidini Isparta'ya getirebildik ve getirdiğimiz çeşitlerinde bir çoğu Isparta'da yok. Vatandaşlarımızn isteği üzerine de baklava getirtme imkanımız var. Hatta vatandaşımız ben kendi şerbetimi kendim dökerim derse kuru baklava getirtme şansımız da var. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus bize bir gün önceden bildirmeleri gerektiği. Bizim siparişimiz öğleden sonra 17.00’da Urfa'dan yola çıkar biz sabah 7.15’de Isparta'da teslim alırız. Ayrıca vatandaşlarımız baklavalarımızı burada yeme imkanına da sahipler. Bir yandan burada dinlenirken bir yandan da ağız tadıyla baklavalarımızı yiyebilir. Bizim asıl amacımız hem halka hizmet hem Hakk'a hizmet.”

İLETİŞİM KANALLARI

Pirimehmet Mah. 113. Cad. No: 29/B

ISPARTA

Fevzi Paşa Okulu üstü

0532 301 96 49

942147b8-ce0d-451f-9172-6b5bcfd2cf38.jpg

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER