Sütçülerliler Mermer Ocaklarından Rahatsız

Yazılı Kanyon’u gezen AK Parti heyeti daha sonra Çandır Köyü kahvesinde halkla bir araya geldi. AK Parti İl Başkanı Zabun ve heyetinin Çandır ziyaretinde Sütçüler İlçe Başkanı Hasan Ali Türk, İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Erener ile İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bekir Acar da hazır bulundu.

 

Sütçülerliler AK Parti İl Başkanı Osman Zabun’a mermer ocaklarının doğa tahribatından duydukları rahatsızlığı ifade ettiler. Çandır halkı Karacaören barajının üzerine yapılan köprüden dolayı teşekkür ederken, bağlantı yollarının asfaltlanması talebini ilettiler. Yine köydeki gençler için halı saha yapılması istendi. AK Parti İl Başkanı Zabun, konuyu ilgililerle görüşeceğinin sözünü verdi.

 

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Son 32 sorumlu tutulamaz. (Bkz. Kullanım Şartları ve Gizlilik İlkeleri) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

 

 

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER