Sorunları Biliyoruz Çözümleriyle Geliyoruz

 

Belediye İşhanı arkasında 27 yıllık esnaflık yapan Bizim Büfe Sahibi Çağlayan Çevik, 28 Ocak’ta yapılacak seçimde oda başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar, Fırıncılar, Kasaplar Odası üyelerinin sorunları olduğunu belirten Çağlayan Çevik, şöyle konuştu:

27 YILDIR ESNAF

‘1973 yılında doğdum. İlk, orta, lise öğrenimi Isparta’da yaptım. 1990’dan bu yana dönerciyim. Dönercilik baba mesleği. Baba mesleğini sürdürüyorum. 1990’dan bu yana dönercilik yapıyorum. 27 yılda 2 yer değiştirdim. Belediye İşhanı arkasında hizmet vermekteyim.

ARKADAŞLARIMIN İSTEĞİYLE ADAY OLDUM

27 yıllık dönerciyim. Geçmiş dönemlerde yöneticilik yaptım. Arkadaşlarla birlikte grubumuzdan bir aday çıkarmaya karar verdik. Bu hizmete talip olarak yola çıktı. Arkadaşlarımın desteğiyle seçime giriyoruz.

ESNAFLARIMIZLA İSTİŞARE EDECEĞİZ

Arkadaşlarımızla birlikte bu göreve talip olduk. Biz esnaf arkadaşlar olarak sorunların üstesinden gelme iddiasındayız. Bütün esnaf arkadaşlarımla bir araya gelip, bütün bize bağlı meslek gruplarımızla tek tek istişare edilerek sorunları, değerli büyüklerimizin desteğiyle çözeceğiz. Büyüyen ve gelişen Isparta’mızda yemek ve yemekçilik kültürünün artık başka boyutlara tanışmasını istiyoruz.

650 ÜYESİ VAR

650 üyemizi temsilen bu görevde olacağım. Üyelerimizin her zaman yanında olacağım. Ben ve arkadaşlarım meslek mensuplarımızın sorunlarını biliyoruz. Meslek gruplarımızla ayrı ayrı toplantılar yaparak hangi meslek grubumuzun sorunu varsa çözümü için çalışacağız.

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER