Recep Özel’e Teşekkür Etti

Sav belediyesini, Sırasıyla Kuleönü, Atabey belediyelerinde teşkilatlarla ve vatandaşla bayramlaşan AK Parti YSK temsilcisi Milletvekili Özel, beraberinde İl Başkanı Osman Zabun ve il genel meclis başkanı Serkan Keskin ile beraber daha sonra Gönen ilçesinde teşkilat ve vatandaşla bayramlaşmak için gitti. Gönen ilçe girişinde AK Partili Özel'i Belediye Başkanı Osman Kesmen ve kalabalık Chp'liler karşıladılar.

 

Chp'li Belediye Başkanı Osman Kesmen, Bugüne kadar yapmış olduğu hizmetler için Ak Parti'li Özel'e teşekkür ederek kendisini çaya davet etti. CHP'li başkanın çay davetini geri çevirmeyen Özel, Parti örgütünün önünde CHP’lilerle ile çay içerek sohbet etti.

 

HİZMET BAŞKA, SİYASET BAŞKA

 

CHP Belediye Başkanı Osman Kesmen, “Gönen'de hemen hemen her taşın altında Sayın vekilimizin elinin izi var. Gerçekten ilçemize çok dev hizmetler kazandırdı. Örnek olarak hükümet binası en büyük eserlerden biridir. Böyle büyük bir bir hizmeti ilçemize kazandırığı için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi. Kesmen, Milletvekili Özel'in çalışmalarını yakından takip ettiğini ve kendisini sürekli her ortamda takdir ettiğini söyleyerek “hizmet başka, siyaset başkadır” dedi.

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER