Mutluluğun Ve Özgüvenin Resmi…

 

 

Ülkü İlkokulu 1. Sınıf öğrencisi Irmak Ece Güler, kişisel yeteceğini herkesin beğenisine sundu. Isparta Adliyesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Güler ile Öğretmen Gül Güler’in kızları  Irmak Ece, resimlerini Iyaş Park’ta açtığı sergide beğeniye sundu. Katılımcılar 1. Sınıf öğrencisinin kişisel resim sergisi açma özgüvenini ortaya koymasından duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

 

Ülkü İlkokulu öğrencisi Irmak Ece’nin IYAŞ Park’taki resim sergisinin açılışını Milli Eğitim Müdürü Şahan Çoker yaptı. Ülkü İlkokulu Müdürü Abdullah Taner Türkcan’ın da hazır bulunduğu açılışta Irmak Ece’nin annesi ve babasının mutluluğu ve gururu dikkatlerden kaçmadı. Milli Eğitim Müdürü  Çoker, sosyal medya hesabından açılış ve sergi ile ilgili duygularını şöyle paylaştı:

‘Mutluluğu resmi bu olsa gerek… 7 yaşında ilk kişisel sergisini açtı.’Güneş neden sarı değil’ diye sormuşlar. ‘O benim hayal gücüm’ demiş. Çok kitap okuyor ve satranç oynuyor. Yüzün hep gülsün, bahtın açık olsun Irmak Ece… Anne, baba ve öğretmetlerini kutluyorum”

 

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER