Mahallemizin Çocuklarından Da Sorumluyuz

Büyükleblebi, “mahallemizdeki okullarımızda okuyan öğrencilerimizin hepsinin velisiyiz. Onlar da bizim çocuklarımız. Özellikle madde bağımlılığına karşı çok duyarlı olmalıyız” dedi.

Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Gökhan Büyükleblebi, IYAŞ Park Otel’de mahalle muhtarları ile kahvaltıda buluştu. Birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi amacıyla düzenlenen kahvaltıda mahallelerin sorunları ve yapılacak çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunuldu.

Muhtarlar Derneği Başkanı Gökhan Büyükleblebi, konuşmasının başında Isparta Belediyesi’nin muhtarlara yönelik yaklaşımından söz etti. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür eden Büyükleblebi, “muhtarlarımız hiç olmadığı kadar Belediye ile iç içe. Sağolsunlar Şükrü Başkanımız bizi mesai arkadaşı olarak görüyor. Her türlü sorunumuzu dinliyor ve çözümü için çırpınıyor. Bizler de Belediyemizin yanında ve destekçisiyiz” dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Büyükleblebi, 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı’na ilişkin uyarılarda bulundu. Tüm muhtarların eğitim konusunda okullara ve öğrencilere her türlü desteği verdiğini belirten Büyükleblebi, “özellikle madde bağımlılığı ve kötü alışkanlıklara karşı duyarlı olalım. Şüpheli konuları vakit geçirmeden Emniyete bildirelim. Yine okul önlerinde yaya güvenliği çok önemli. Yaya güvenliği sağlamak için alınacak tedbirleri ivedi olarak Belediyemize bildirelim. Unutmayalım ki okullarımızda okuyan tüm öğrencilerin velisiyiz. Sadece kendi çocuklarımızdan değil mahallemizin tüm çocuklarından sorumluyuz” diye konuştu.

muhtarlar-(4)-001.jpgmuhtarlar-(2)-003.jpgmuhtarlar-(3)-003.jpg

 

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER