Lgs Için Okul Için Çalışma Tek Başına Yeterli Değil

Doğa Koleji Genel Müdürü Kürşat Kunt, Isparta’nın LGS’deki başarısının geçmiş yıllara göre düşük olduğunu belirterek “branş branş değerlendirme yapılmalı, eksikliler tespit edilmelidir. Özel okullar olarak bu sürece katkı vermeye her zaman hazırız” dedi.

                Özel Doğa Koleji Isparta Okulları Genel Müdürü Kürşat Kunt, Isparta’da eğitimin branş branş masaya yatırılması gerektiğini söyledi. LGS için okul için çalışmanın tek başına yeterli olmadığını belirten Kunt, eksikliklerin giderilmesi noktasında desteğe hazır olduklarını belirtti. Kunt, şöyle konuştu:

ÖZEL OKULLAR OLARAK

DESTEĞE HAZIRIZ

“Isparta’nın LGS’de genel sonucu geçen yıllara göre 1 tık daha aşağıda olduğu söylenebilir. Konu branş branş incelenmeli ve değerlendirilmelidir. Hangi branşta eksiklikler  varsa neler yapılabilir konuşulmalı ve tartışılmalıdır. LGS için okul içi çalışmanın tek başına yeterli olmadığı ortadadır. Bu anlamda eksikliklerin giderilmesi son derece önemli. Bu sürece özel okullar olarak her zaman katkı sağlamaya hazırız. Her konuda danışmanlık yapmaya, tercih noktasında doğru yönlendirme yapmaya hazırız.”

LGS BAŞARISINA GÖRE BURS

Öte yandan Doğa Koleji, LGS puanına göre başarı bursu kampanyasına devam ediyor. Genel Müdür Kunt, 40 öğrencilik sınırlı sayıda kontenjanları bulunduğunu sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER