KALİTELİ BİR EĞİTİM YOLCULUĞUNA YENİDEN ÇIKTILAR HIZIRBEY HAZIR

Hızırbey Ortaoklu, 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı’na muhteşem ve farklı bir başlangıç yaptı. Okulun başarılı müdürü Tevfik Akar, şu bilgilendirmeyi yaptı:

 

OKULDA KAPSAMLI ONARIM YAPILDI

 

Okulumuz HIZIRBEY ORTAOKULU olarak ikinci döneme hazırız. 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı ikinci dönemi açılış günü (03.02.2010 Pazartesi) ilk dersimize her anlamda okul olarak hazırız. Tatilde okulumuzun tüm bölümlerinin badana boya işleri, genel temizlik ve hijyen çalışmaları, tüm PVC kapı ve pencerelerin tamir ve onarımı, tüm WC’lerin temizliği ile hijyen çalışmaları, tüm öğrenci sıralarının tamir ve onarımı ile hijyen temizliği, depoların ve arşivin tertip düzen ve bakımı ile tüm sınıfların perdelerinin yıkama ve tamirat işleri yapıldı.

 

DERSLİK KAPILARINA CAM PENCERE

 

Ayrıca Öğretmenler odamıza çok değerli ve başarılı öğretmenlerimizin kullanımı için çok kullanışlı ve büyük öğretmen dolapları ile konu tarama test dolapları yaptırıldı. Öğretmenler odamızın mutfağı ile vestiyerleri de öğretmenlerimizin kullanımı için elden geçirilerek yenilendi. Ayrıca Öğretmenler odamızdaki fotokopi makineleri ile bilgisayarlarımızın bakımları yaptırılarak kullanıma hazır hale getirildi. Merdivenlerimizin güvenlik için tehlikeli bölümlerine alüminyumdan korkuluklar yaptırıldı. Dersliklerimizin sınıf kapılarının tümüne şeffaflık ve başarılı sınıf yönetimi için içini ve dışını gösteren cam pencereler açıldı. Emeği geçen müdür yardımcılarıma, güvenlik görevlimize, yardımcı hizmetler sınıfındaki personelimize, okul aile Birliği yönetim ve denetim kuruluna, sınıf temsilcileri ile ilgili esnaflarımıza şahsım ve okulumuz adına teşekkür ederek şükranlarımı sunarım...

 

ÖĞRENCİLER BAYRAKLARLA KARŞILANDI

 

Okulumuz HIZIRBEY ORTAOKULU’NDAN farklı bir çalışma daha!.. İkinci dönemin açılış günü (03.02.2020 Pazartesi) okulumuzun tüm öğrencilerini yani 903 öğrencimizin tamamını bayrak, çeşitli  ikramlar, güzel ve motive edici sözlerden oluşan yazı metni ve karanfillerle karşıladık. Her öğrencimizin sırasına akşamdan hazırlayıp  tek tek bıraktık. Ayrıca kıymetli ve başarılı öğretmenlerimizin tamamını da bayrak, çeşitli ikramlar, güzel ve motive edici sözlerden oluşan metin ile yeni dolaplarının içlerine koyduğumuz çeşitli hediyeleri ile karşıladık. Hızırbey Okulu idarecileri, öğretmenleri, öğrencileri ve tüm personeli herşeyin en güzeli ve en iyisine layıktır.Onun için çok çalışmaya devam. Ayrıca bayrağımızın hiç inmemesi, İstiklal Marşımızın dünya durdukça söylenmesi ve ezanlarımızın hiç dinmesi için sabah törende BAYRAK şiiri okuyup bayraklarımızı tüm paydaşlarımızla salladık ve tüm şehitlerimizin huzurunda saygı duruşunda durarak hepsinin ruhlarına İhlas ve Fatiha surelerini okuduk. GAYEMİZ BİRLİKTE DAHA KALİTELİ BİR EĞİTİME YOLCULUK... Hızırbey Koleji olarak hep birlikte farkı ve farkındalığı yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyoruz!..

BAŞARI DİLEKLERİ İLETİLDİ

 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı ikinci döneminin ilk günü okulumuz memurumuzun, yardımcı hizmetler görevlilerimizin ve kantincilerimizin dönemlerini idarecilerimiz ve okul aile birliği üyelerimizle karanfil vererek kutlayıp hizmetleri için teşekkür edip başarılar diledik...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER