ISPARTA TEK YÜREK

ISPARTA, FUTBOL FEDERASYONU’NUN HATASINA KARŞI TEK YÜREK

Türkiye Futbol Federasyonu’na büyük tepki var. Bitime 4 hafta kala Bölgesel Amatör Lig’de liderlerin 3. Lige alınıp zirve yarışındaki takımların yok sayılma spor camiasını üzüntüye boğdu .Isparta 32 Spor başta olmak üzere bir çok takımın haksızlığına karşı başta TBMM Başkan Vekili Isparta AK Parti Milletvekilleri  Süreyya Sadi Bilgiç, Recep Özel ve Mehmet Uğur Gökgöz, İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, gerekli girişimlerde bulunduğu öğrenildi.

Şampiyonluk iddiası olan takımların son durumuyla ilgili taslak çalışması yapan TBMM Başkan Vekili Süreyya Sadi Bilgiç’in TFF’nin yaptığı bu hatanın düzeltilmesi için bir takım girişimlerde bulunuyor. 

Isparta Ak Parti Milletvekili Recep Özel ise konuyu takip ettiklerini ve Isparta 32 Spor’un haklarını savunacaklarını söyledi. Özel, “Bölgesel Amatör Lig’de sadece liderlerin alınması doğru değil. Bu konunun takipçisi olacağım” dedi.

Isparta AK Parti Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz ise süreci takip ettiğini dile getirdi.

Isparta İYİ Parti Milletvekili Aylin Cesur ise mecliste bu konuyla ilgili bir sunum yaptığını ve Federasyon Başkanı Nihat Özdemir’le de bu konuyu görüşeceğini bildirdi.

Öte yandan Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ise Isparta 32 Spor’un maddi ve manevi yanında olduklarını ifade etti.

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER