Herkes Için Ingilizce

Yabancı dil eğitimi alanında Isparta’ya yeni açılan English Time, Junior grupları ile herkesim hitap ediyor. English Time’de 7-13 yaş arasındaki çocuklara İngilizce öğretiliyor. Haftalık 4 saat toplamda 100 saatlik eğitim ile çocuklar İngilizce konuşmayı öğreniyorlar. English Time Isparta’da çok sayıda junior grup öğrencisi bulunuyor. Önümüzdeki günlerde yeni gruplar açılacak. 

 

Junior Time İngilizce eğitim

7 programlarının amacı 7-13 yaş grubundaki ilkokul 1. sınıftan orta öğretim 4. sınıflara kadar okuyan öğrencilerin uluslararası bir standartta İngilizce öğrenmelerini sağlamaktır.

 

Junior Time İngilizce eğitimleri, bu yaş grubuna yönelik eğitimlerde uzman Türk ve yabancı İngilizce öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosu tarafından çocuklarımızın dili en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak üzere, tam donanımlı ve modern sınıflarda verilmektedir.

 

Junior Time İngilizce eğitim programlarında ilk ve ortaöğretim müfredatı ile uyumlu, kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Tüm eğitim materyalleri öğrenciler eğitime başladıklarında ücretsiz olarak verilmekte ve öğrencilerin gelişimleri doğrultusunda ek kaynaklarla da desteklenmektedir.

 

 

english.jpg


EĞİTİM MATERYALLERİ

Junior eğitimlerinde Oxford yayınlarının Magic Time ve English Time serisi okutulmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla TEG Publication tarafından hazırlanmış İngilizce hikaye kitapları bulunmaktadır.

 

English Time, 18 Yaş Altı Gruba Yönelik Eğitim Programları kapsamında basılı eğitim materyalleri dışında öğrencilerine öğrenim düzeyleri ve ihtiyaçlarına göre Speexx, EDO veya Digi English online eğitim paketlerinin birini yada hepsini ücretsiz olarak sunmaktadır.

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER