Gündüz Inşaat'tan Özgün Bir Kentsel Dönüşüm Projesi

Gülistan Mahallesi'nin en güzel noktalarından birinde yer alan Maliyeciler Evleri'nin yıkımını gerçekleştiren Gündüz İnşaat, yerine modern bir yaşam alanı inşa ediyor. Gündüz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Mühendisi Kanuni Bülent Gündüz, Özgün Park Projesi ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

1-(3).jpg

 

KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN

ODAK NOKTASINDA

"Özgün Park Projesi; Gülistan Mahallesi'nde Özkanlar Kavşağı'na 800 metre mesafede, Gölcük Caddesi üzerinde hayata geçiyor. Sizinde bildiğiniz gibi Gülistan Mahallesi kentsel dönüşümün odak noktalarından birisi haline geldi, bizim projemiz de Maliyeciler Evler olarak bilinen konumda başladı.

1-(7).jpg

ÖZGÜN BİR PROJE

Kentsel dönüşüm konusu, doğal afetlere dayanım, yapıların fiziki ömrünü tamamlaması, kentlerde artan otoprak, yeşil alan ve sosyal donatı ihtiyacı gibi birçok nedene bağlı olarak gündeme gelen bir konu. Ancak kentsel dönüşüm uygulamalarının tamamının bahsettiğim tüm bu ihtiyaçları karşılayabildiğini de söylemek pek mümkün değil. Biz, Özgün Park Projemizde tüm bu hassasiyetleri göz önünde bulundurmayı hedefledik.

1-(5).jpg

2+1-3+1 DAİRELER

Öncelikle, Yüksek Yapı Yönetmeliği'nin tüm gereklerinin yerine getirlidiği güvenli, estetik ve prestijli bir mekan sunacak. Blok girişlerinden, peyzaj alanlarına, her daire için ayrı kapalı otopark olanağından, asansörelere, jeneratör olanağından güvenlik sistemlerine varana kadar pek çok detaya projemizde yer verdik. Hem 2+1 hem de 3+1 dairelerimizin iç mekanlarında kalitesini ispat etmiş markaların ürünlerini kullandığımız gibi bunları son derece avantajlı koşullarla yaşam ve yatırım alanı arayanlara sunmaya çalıştık.

ISPARTA YAPI SEKTÖRÜNDE

CAZİBE MERKEZİ OLUYOR

Isparta, coğrafi konumunun sunduğu olanakların yanı sıra son yıllarda çektiği yatırımlarla giderek büyüyen bir cazibe merkezi konumuna geliyor. Bu kapsamında şehrin ve şehirde yaşayanların yaşam kalitesini yükselten, her türlü girişimin önemli olduğunu düşünüyoruz. Şehrin merkezinde hayata geçirdiğimiz Özgün Park Projemizin bu anlamda önemli olduğuna inanıyoruz."

1-(8).jpg

İLETİŞİM KANALLARI

0530 663 01 71-0246 232 90 43

1-(4).jpg

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER