Günaydın Yönetimi Seçim Öncesinde Iddia Etmişti:

Günaydın yönetimi, seçim öncesinde ITKM çözümü için ‘kayyum heyeti ile görüşemiyoruz, bize randevu vermiyorlar’ diye bir iddiada bulunmuştu. Bu iddia, dün Isparta’ya gelen TMSF Başkanı’na soruldu. Cevap manidardı…

TMSF Başkanı Muhittin Gülal, MHP’li Belediye yönetiminin 31 Mart seçiminden önce Kadıahmetoğulları Kayyum Heyeti ile görüşemediklerini, randevu vermedikleri iddiasıyla ilgili soruya şu cevabı verdi:

Geçmişe çok takılırsak bir 20 yılda bekleriz. Kayyum heyeti ile geçmiş Belediye yönetimi arasında hiç görüşememe sorunu ve durumu olmadı. Ben buna şahit değili. Burada çözüm üretmek durumundaysak burada herkesin taşın altına elini sokması gerekir. Biz aslında onlardan şikayetçiyiz. Burada gelinen noktada Belediyemiz ve diğer tüm paydaşlarımızla ortak noktada anlaştık. İnşallah bu cenazeyi ortadan kaldıracağız. Burası milli bir servet, burayı Isparta ekonomisine kazandırmak önceliğimiz. Geçmişte şu oldu, bu oldu çok konuşmak istemiyoruz. Şu andan itibaren tüm Isparta’nın bu hedefe kilitlenmesini ve önümüze bakmanızı tavsiye ederim.

Arkadaşlarımız çalışmasını yaptı. 3 ay içerisinde burada inşaat başlayacak. Camide görülen hareketlilik diğer alanlarda da görülecektir.”

 

 

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER