Gençlik Kupası’nın Şampiyonu Spor Lisesi Filenin Sultanları Spor Lisesi

Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2018-2019 Öğretim Yılı 19 Mayıs Gençlik Kupası Voleybol Genç Kızlarda şampiyon Spor Lisesi oldu. Spor Lisesi, Tümay Yavuz Anadolu Lisesi’ni de 3-0 yenerek mutlu sona ulaştı. Gruptaki Halıkent Anadolu Lisesi, Mürşide Ermumcu Anadolu Lisesi ve Gül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni geride bırakan Spor Liseli sultanlar, voleyboldaki fırtınasını Gençlik Kupası’nda da sürdürdü.

 6 Mart Spor Salonunda oynanan maçı Utku Turan ve Mehmet Çelik isimli hakemler yönetti.

  Spor Lisesi, ilk seti 25-9, 2. Seti 25-15 ve 3. Seti 25-11 kazanarak salondan 3-0 galip ayrılan taraf oldu.,

    Spor Lisesi’ni şampiyonluğa taşıyan kadroda Simge Özdemir, Beyza Irmak, Ayşe Öztekin, Elif Nur Güler, Damla Nur Özçelik, Fatma Demirkan, BerraKüçükdemirtaş, Sinem Küçükkoyuncu, Fatma Soyçiçek ve Burçin İrvül isimli sporcular yer aldı.

SULTANLARDAN DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

   Başarıda başrol oynayan Beden Eğitimi Öğretmeni Sibel Candan’a öğrencileri tarafından maç sonunda doğum günü sürprizi yapıldı. Karşılaşma sonrasında filenin sultanları, hocalarına yaş günü pastasına keserek, “İYİ Kİ DOĞDUN HOCAM” tezahüratlarıyla güzel bir sürpriz yaptılar. Bizlerde Spor Servisi olarak Sibel Hoca’ya sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yaşam dileriz.

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER