Fresh Turkey Magazıne Dergisinin 2. Sayısı Yayınlandı

İlk sayısı Türkçe-İngilizce yayınlanan derginin yeni sayısı İtalya fuarına özel Türkçe-İngilizce ve İtalyanca olarak 3 dilde yayınlandı. 

16-18 Ekim 2019 tarihlerinde Yaş Sebze Meyve sektörünü Antalya’da bir araya getirmeyi hedefleyen InterfreshEurasia, aynı zamanda lojistik, depolama, soğutma ve sulama firmalarını da bünyesinde barındırıyor.  Interfresh Yaş Sebze, Meyve, Lojistik, Ambalaj ve Depolama Fuarı hazırlıkları kapsamında alım heyeti çalışmaları hızla devam ediyor. Almanya, Romanya, Yunanistan’da düzenlenen fuarların ardından şimdi de İtalya’daki fuara katılım sağlandı.

Interfresh fuarının tanıtım çalışmalarına destek olması amacıyla yayın hayatına başlayan ve Yaş Meyve, Sebze sektörünün tek dergisi olan Fresh Turkey Magazine, sektörün beğenisini kazandı. İlk sayısı FruitLogistica Berlin Fuarına özel Türkçe-İngilizce yayınlanan ve 5 bin adet dağıtılan derginin ikinci sayısı İtalya Macfrut Fuarına özel olarak 3 dilde yayınlandı. Dergide Türkiye’nin birçok bölgesinden yaş meyve sebze sektörüyle ilgili kuruluşlara yer verildi. Isparta’dan Gençgüçsan, Gülbudak, Anı Tarım gibi firmalar da dergideki yerini aldı.

Dergiye www.freshturkeymagazin.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, yaş meyve ve sebze üretici ve ihracatçılarını, ambalaj, paketleme ve lojistik firmalarının yanısıra sulama firmalarını ve tarım ekipmanlarını Interfresh Fuarında bulabilirsiniz. Yurtdışından gelen alım heyetleri ile işbirliklerinizi geliştirebilir, yeni kontaklar kurabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve fuar rezervasyonu için 0242 502 00 22 telefon numarasından ya da [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

2-073.jpg3-057.jpg

FRESH TURKEY MAGAZİNE DERGİSİNİN İLK SAYISI

4-026.jpg

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER