Eyfa Yapı’dan Lüks Stüdyo Daireler..eyfa Cadde

İl Genel Meclisi Üyesi Kerem Aras’ın 2014 yılında kurduğu Eyfa Yapı, konut sektöründe prestijli ve referanslı projelere imza atıyor. Yeni Çünür’de projeler geliştiren Eyfa Yapı’nın lansmana çıktığı son projesi oldukça prestijli ve havalı.

Eyfa Yapı, Eyfa Cadde adıyla brüt 55 -57 ve 119 m2’den oluşan lüks stüdyo daireler inşa edecek. 51 daireden oluşan Eyfa Cadde’de de 4 tane de büyük işyeri bulunuyor. Proje adını  caddeye cepheli işyerlerinden alıyor.

eyfa-(1).jpg

Eyfa Yapı’nın Cadde Projesi Yeni Çünür’de gerçekleştirdiği 3. Yatırım olacak. 2014 yılında kurulduktan sonra Yeni Çünür’de 57 daire ve 56 aparttan oluşan Begonya Evleri’ni inşa eden Eyfa Yapı, taahhüt ettiği sürede projeyi tamamlayarak, daireleri hak sahiplerine teslim etti. Eyfa Yapı’nın halen inşaatını sürdürdüğü 58 daire+ 2 dükkanlık Eyfa Yaşam Evleri de Haziran 2018’de tamamlanacak.

Eyfa Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Mühendisi Kerem Araz, 17 yıl ORMA’da çalıştıktan sonra kendi şirketini kurduğunu söyledi. ORMA’da Demirel ailesinin yatırımlarını yönettiğini anlatan Araz, şöyle konuştu:

ŞEVKET DEMİREL’İN İNŞAAT

YATIRIMLARINI YÖNETTİ

“2014 yılında Eyfa Yapı’yı kurduk. 17 yıl ORMA’da çalıştıktan sonra Eyfa Yapı’yı kurdum. 2014’de ticari faaliyetlerimize başladık. Bu işe çok büyük sermayelerle girmedik ama işi biliyorduk. Bu işin hem okulunu okuduk hem de 1996 yılından bu yana Demirel ailesinin yatırımlarını yönettik. Çok şükür bugüne geldik.

eyfa-(3).jpg

BEGONYA EVLERİ HAZİRANDA TESLİM

İlk olarak Begonya Evleri’ni yaptık. 57 daire, 56 apart yaptık. Bu projelerimizi teslim ettik. Şu an insanlar oturuyor.  Şimdi de yap-sat inşaatımız var. 58 daire yapıyoruz. Eyfa Yaşam Evleri.

3+1 daire, 2 dükkan var. Haziran-2019’da teslim edeceğiz. İnşaatımız hızlı bir şekilde devam ediyor.

eyfa-(4).jpg

YATIRIMCILAR İÇİN EYFA CADDE

Çünür TOKİ karşısında, pazar yeri ile Yeni Terminal’in tam ortasında lüks stüdyo daire yapıyoruz. Brüt 55-57 ve 119 m2 51 adet stüdyo daireler yapıyoruz. 4 tane de işyeri var. Temel attıktan sonra 24 ayda tamamlayacağız.

eyfa-(5).jpg

KÜÇÜK DAİRELER TERCİH EDİLİYOR

Daha küçük daireler tercih ediliyor. Fiyatlar çok yükseldi, insanların alım gücü azaldı. İşletme yönünden de küçük daire daha avantajlı. Kiraya verilmesi daha kolay. M2 anlamında küçük daireler tercih ediliyor. Fakat sosyal donatı alanı daha çok olacak. Müşterilerimiz buna önem veriyor. Küçük daireler yatırım aracı olarak daha iyi ve daha uygun."

eyfa-(6).jpg

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER