Dünya Ticaret Merkezi’ni Isparta Kokutuyor

Kozmetik sektörünün tanınmış markalarından Claen Rose, 2 yıldır İstanbul’daki Dünya Ticaret Merkezi’nde ortam kokulandırma ihtiyacını karşılıyor. Gül kokulu parfüm, İstanbul’un dünyaya açılan iş kapısında çok beğeniliyor.

 

İstanbul’da dünyaya açılan iş kapısı iddiası ile faaliyet gösteren, içinde 130 dükkan, 346 ofisin bulunduğu Dünya Ticaret Merkezi’nin kokulandırma ihtiyacının Isparta’dan gül kokulu oda parfümü ile karşılandığını biliyor muydunuz? Biz de yeni öğrendik. Isparta’da uzun yıllardır kozmetik sektöründe faaliyet gösteren Bağcı Kozmetik, Clean Rose markalı ürünleri ile Dünya Ticaret Merkezi’ni kokutuyor. Clean Rose marka sahibi Ahmet Bağcı, gül kokulu oda parfümünün çok beğenildiğini, Dünya Ticaret Merkezi’nde bile kullanıldığını anlattı. Dünya Ticaret Merkezi’ne yılda 1 ton gül kokulu parfüm sattıklarını kaydeden Bağcı, bu ürünün ortam kokulandırma olarak kullanıldığını ve çok beğenildiğini belirtti. Bağcı, Dünya Ticaret Merkezi’nin kokusunun 2 yıldır Isparta’dan gönderildiğini sözlerine ekledi.

İSTANBUL DÜNYA TİCARET MERKEZİ

1999 yılında inşaa edilen İDTM İş Merkezi, gerek lokasyon, gerekse teknik donanım ve sunduğu kaliteli hizmet ile günümüzün en tercih edilen iş merkezleri arasındadır.

İDTM İş Merkezi, İstanbul’un artan çalışma ofisi ihtiyacını karşılamak amacı ile yapımı gerçekleştirilmiş seçkin bir iş merkezidir. Toplam 180 dönümlük bir araziye yayılan iş merkezi, içinde 17 adet ofis katı olan 3 ayrı blok ve birbirine geçişleri bulunan 3 adet çarşı katından oluşmaktadır.

Her blokta 43 dükkan, 115 ofis olmak üzere, İş Merkezinde toplam 130 dükkan, 346 ofis vardır. 95.000 m² toplam inşaat alanına sahip İş Bloklarında kiralanabilir ofis ve çarşı alanının net toplam 67.000 m²’dir. 2500 araçlık geniş otoparkımız, gerek kiracılarına, gerekse misafirlerine İstanbul’un diğer iş merkezlerinde kolay bulamayacakları bir otopark avantajı sunuyor.”

 

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER