Davraz Muhteşem

 

Akdeniz’in incisi Davraz Kayak Merkezi’nde sezon hafta sonu yağan yağışın ardından iyice hareketlendi. Hafta içi ve sonu kayakseverler, Davraz’a gelmeye başladı.   1 nolu telesiyejde kar kalınlığı 20, 2. Nolu telesiyejde ve  T Bar hatta 70 cm kar kalınlığı bulunmakta.  Bouble telesiyejde ise kar kalınlığı 100 cm’e ulaştı.

Özellikle farklı üniversitelerden toplu halde gelen öğrenciler,  hem Davraz’da uygulama eğitimlerini hem de kayak yapmanın keyfini çıkarıyorlar.  Uşak Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulu Öğrencileri, Davraz’a gelerek telesiyejleri incelediler. Öğrenciler, “Davraz muhteşem bir yer. İyi ki gelmişiz. Zemini oldukça iyi. Daha çok tesis yapılması halinde Davraz daha güzel olur. Bir daha gelmeyi çok isteriz. Ayrıca daha çok tanıtım yapılmalı” dediler.

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Son 32 sorumlu tutulamaz. (Bkz. Kullanım Şartları ve Gizlilik İlkeleri) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

 

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER