BİZİM SPOR SEVDAMIZ BAMBAŞKA BAŞKA YOLU YOK, ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Bölgesel Amatör Lig  (BAL) 7.  Grup’ta mücadele eden Isparta 32 Spor 2. Başkanı Galip Küçükyaman, BLT Türk Televizyonunda yayınlanan Levent Doğan İle Spor Vakti Programının konuğu oldu.

“EL ELE VERELİM”

Mermer sektörlüğündeki işadamlığının yanı sıra yaklaşık 2 yıldır Isparta 32 Spor’da 2. Başkanlık yapan Galip Küçükyaman, Isparta olarak şampiyonluğa inandıklarına belirterek, kendi birlik ve beraberliğe davet etti.

                Ispartaspor hayranı olduğu ve geçmişte maçlara gitmek için bilet kuyruğuna gittiğini anlatan Başkan Küçükyaman, “İyi bir Trabzonsporluyumdur aslında. Şenol Güneş hocanın kaleciliğinden bu yana takip ederim. Ispartaspor maçlarını da kaçırmazdım. Bizdeki bu sevda bir hastalık” dedi.

“ŞAMPİYON OLACAĞIZ”

18 Temmuz’da başlayacağı açıklanan Bölgesel Amatör Liginde şampiyonluğun en güçlü ekibi olduklarını dile getiren 2. Başkan Küçükyaman, “İçerideki ve dışarıdaki tüm maçlara gittim. İyi bir takımımız var. Ispartaspor için 2.  dönem beraber olduk. Çalışıyoruz. İki kaliteli futbolcuyu bir arada tutmak zor. Başarısız mı olduk. Elimizden geleni yaptık. Başarılıydık. Son 4 haftaya girilerken heyecan yarıda kaldı. Korona virüs araya girdik.Tekrar başlayacağız.Kalan 4 maç bence oynasın. Şampiyon olacağız. Buna yürekten inanıyorum.  Hakkımızla ve bileğimizle çıkalım.

“ŞİMDİ DESTEK ZAMANI”

İşimizde başarılıysak sporda da başarılı olmak zorundayız. Yöneticilik çok fedakarlık ister.

Ben de dahil yöneticilerimiz çocuğun rızkını veriyor. 1000 TL’si varsa 500’ünü veriyor. Şampiyon olmayalım mı? Bu takım şampiyon olacak. Bu şehir daha üst ligleri hak ediyor. Bu şehir tam anlamıyla bir kenetlense bırak BAL’ı üst liglerde de kimseye bırakmaz şampiyonluğu. O potansiyel var Isparta’mızda. Gelin omuz verelim, bu takım hepimizin. El ele verirsek daha kolay olacaktır” diye konuştu.

OTOBÜS VE DESTEKLERİ İÇİN BAŞKANA TEŞEKKÜR ETTİ

                Belediye meclisinde Isparta 32 Spor’a otobüs alınması konusunda çalışma yapanIsparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e de teşekkür eden 2. Başkan Galip Küçükyaman, “Isparta Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen, otobüsü meclisten geçirdi. Otobüsü de verecek ve verdiği sözleri tuttu. Otobüs işi de gerçekleşti. Takım şampiyon olsun, belediye başkanımızın takıma 3 kat daha artacak. Bölgesel Amatör Lig’de rekor seyircimiz var. Biz il takımıyız ya bütün takımlar bizim üzerimize oynuyor. Her türlü oyun oynanıyor. Isparta olarak biz bu işi götüreceğiz” diye konuştu.

                Küçükyaman, desteklerinden dolayı TBMM Başkan Vekili Süreyya Sadi Bilgiç’e, Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu’na, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e ve sporseverlere teşekkür etti

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER