Bir Evin Çok Ötesinde Maviler

 

 

 

Antalya'da Kepez Petrol Turistik Tesisleri şirketi adı altında Keptur'un işletmeciliğini yapan, yapı sektöründe de 30 yılda farklı  projelere imza atan İşadamı Rıza Mavi, yatırımlarını Isparta'ya kaydırdı. Isparta'daki 80 milyon TL'lik inşaat yatırımı için Maviler İnşaat'ı kuran Rıza Mavi, yapı sektörüne yenilik kazandırma iddiasında.

pluslife_genel10_hd.jpg

266 DAİRE, 22 İŞYERİ

Maviler İnşaat'ın Anadolu Mahallesi ile Sanayi Mahallesi'nin tam ortasında kalan, eski Çevre Yolu üzerinde Yorgancıoğlu ailesine ait 14 bin 430 m2'lik arsada kat karşılığı anlaşması kapsamında geliştirdiği proje 2 yılda tamamlanacak. Nisan-2017'de temeli atılan projeye +PlusLife Isparta adı verildi. 14 katlı, 5 bloktan oluşan proje kapsamında 266 adet 3+1 ve 4+1 daireler ile 22 adet işyeri inşa edilecek. PlusLife Isparta'da bay ve bayanlar için ayrı ayrı hamam, sauna, fitness ve havuz da olacak. Çocuklar için de açık ve kapalı alan oyun parkları düşünüldü. Site bahçesinde 9 bin m2'lik alanda yürüyüş parkuru oluşturulacak. 266 araçlık kapalı otopark, 130 araçlık da açık otopark planlandı.

3506e16d-a4d8-49f6-b672-913aca5fd29c-002.jpg

Maviler İnşaat'ın 80 milyon TL'ye maledeceği prestijli projesinin başında Ispartalı bir isim bulunuyor. Nermin Marulcu'nun genel koordinatörlük görevini üstlendiği +PlusLife Isparta'da 3+1 ve 4+1 dairelerin satışlarına başlandı.

BAY VE BAYANLAR İÇİN

AYRI HAVUZ VE HAMAM

Maviler İnşaat +PlusLife Genel Koorndinatörü Nermin Marulcu, Antalya merkezli olan Kepez Petrol Turistik Tesisleri şirketinin Isparta'ya yatırım için gelmesinin büyük avantaj olduğunu söyledi. Maviler İnşaat'ın PlusLife adı altında yapımına başladığı projenin sıradan bir ev ya da daireden öte olduğunu belirten Marulcu, şöyle konuştu:

"Maviler İnşaat şirketinin yapımına nisan ayında başladığı projemiz 14500 m2 inşaat alanına sahip. 5 bloktan oluşan bir proje. 266 daire, 22 işyeri inşa edilecek. 3+1 dairelerimiz 182 m2, 4+1 dairelerimiz ise 211 m2. Toplam inşaat 70 bin m2. 266 araçlık 2 kat kapalı otopark, 130 araçlık da açık otopark planlandı.

266 kapalı araç Yeraltına 2 kat otopark planlandı. Sosyal donatı alanı içerisinde havuz, hamam, fitness, sauna bay bayanlar için ayrı ayrı düşünüldü. Hem açık, hem kapalı çocuk oyun alanları ve 9 bin m2 yürüyüş alanına sahip bir proje.

YÜKSEK TEKNOLOJİ

AKILLI EV SİSTEMİ

Dairelerde akıllı ev sistemi var. Sese duyarlı bir sistem. Girdiğinizde 'güzel evim ben geldim' diyorsunuz kapı direk açılıyor. İsterseniz panjur sistemi, klima sistemi açılabiliyor.  Bunu televizyona uyarlarsanız açılıyor. Nasıl uyarlarsanız doğalgaz otomatik olarak çalışıyor. Her ev girişinde tablet sistemi var. Her odaya ayrı müzik verilebiliyor. Alışveriş yapılabiliyor. Yönetim ve kapıcıya ulaşabiliyorsunuz. Asansörün içini görebiliyorsunuz. Nereyi görmek isterse orayı görebiliyor.  Elit bir yaşam alanı. Sıradan bir ev, daire projesi değil. Yaşam projesi.

İnşallah 2 yılda tamamlanacak Nisan-2017'de inşaat başladı. Her bütçeye göre ödeme kolaylığı sunuyoruz. Anlaşmalı bankalarımızdan düşük faizli kredi seçenekleri sunuyoruz."

14 KATLI 5 BLOK

Toplam arsa alanı 14 430 m2 olan Plus Life Projesi, 14 katlı 5 bloktan oluşmaktadır. Kendine ait 266 araçlık kapalı, 130 araçlık açık otopark ve bir çok sosyal imkana sahiptir. Harika bir peyzaja sahip olan Plus Life, mümkün olduğunca doğal unsurların kullanıldığı kompleks bir yapıdır. Bisiklet ve koşu alanlarının unutulmadığı Plus Life'ta, süs havuzu ile yükseltilmiş mini bir şelale bulunmakta.

plueslife_cocuk1_hd.jpg

TİCARİ ALANLAR

Tamamlandığında Isparta şehrinin en yüksek binaları olacak olan Plus Life, toplam 396 araçlık otoparkı, sosyal tesisleri ve ticari alanlarıyla her ihtiyacınızın düşünüldüğü; bünyesinde daha bir çok arı unsurun barındığı, yatırımlarınız için de bir cazibe merkezi durumunda.

plueslife_fitness2_hd2.jpg

EV İÇERİSİNDEKİ

YAŞAM DAHA KOLAY

14 kat yüksekliğinde ve güvenilir standartlarda inşa edilecek olan Plus Life, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşmaktadır. Plus Life, 5 blok, 2 bodrum katlarıyla sosyal tesisler ve otopark alanları barındırmaktadır. Mutfak ve salonlarındaki Fransız balkonları olan, her dairede ayrıca kiler bulunmaktadır. Böylece ev içerisindeki yaşamınızı kolaylaştıracak her nitelik eklenmiş, siz ve aileniz için tüm detayları düşünülmüş, modern özelliklere sahip bir evden çok ötesine geçmiştir.

plueslife_havuz2_hd.jpg

SAĞLIĞINA ÖNEM VERENLER

 İÇİN FİTNESS MERKEZİ

Sağlığına önem verenler için fitness merkezi, bakımına özen gösterenler için hamam ve sauan, gelecek nesillerin neşe ile büyüyebilmeleri için çocuk oyun alanları düşünülmüştür. Tüm sosyal tesislere, her kattan asansör ve merdivenler aracılığı ile ulaşılabilmesi, Plus Life sakinleri için ekstra bir kolaylık sunmakta.

plueslife_sauna3_hd.jpg

ŞEHİR HASTANESİ'NE

YÜRÜME MESAFESİNDE

Plus Life projesinin konumu merkezi. Isparta çevre yolu hemen yanından geçmektedir. Centrum Garden AVM, 5 yıldızlı oütel, Özel İdare, Diş Hastanesi ve Şehir Hastanesi'ne yürüyüş mesafesindedir. Tamamlandığında bünyesinde barındırdığı ticari işletmelerle tüm ihtiyaçlarınıza +1 adım daha yaklaşacaksınız.

pluslife_daire3_hd2.jpg

Keyifli bir şekilde dinlenebileceğiniz ferahlıkta kadın ve erkek ayrı tasarlanan kapalı yüzme havuzları, Plus Life sakinleri için önemli sosyalleşme imkanı bulabilecekleri bir buluşma noktası olarak düşünülmüştür.

İLETİŞİM

Sanayi Mahallesi 3243 Sok. No: 6 ISPARTA

0246 220 23 25

0532 576 78 82

0535 621 22 17

www.pluslifeisparta.com

[email protected]

www.maviler.com.tr

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER