20 Yıllık Sorun 41 Günde Çözüldü

TMSF 919 ŞİRKETİ YÖNETİYOR

15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra FETÖ ile ilişkili firmaların TMSF kayyumu ile yönetilmesine karar verilmesi üzerine TMSF kayyumu tarafından yönetilen 919 firmamız var. Bu firmalardan bir tanesi Kadıahmetoğulları A.Ş.

BURASI MİLLİ BİR SERVET

TÜRKİYE İÇİN DE BİR DEĞERDİR

Bu firma taahhüdünde bulunan Isparta Ticaret ve Kültür Merkezi’nde sizlerle birlikteyiz. Daha evvel gelmek istedik. Ama gerek şartların oluşmaması gerek farklı sebeplerden ziyaretimizi ötelemek durumda kaldık. Buraya baktığımızda gördüğüm manzara şu. Burası bir milli servet. Bu sadece Isparta üzerinde değil, ülke üzerinde de önemli bir değer. Bu değeri tamamlayıp Isparta ekonomisine kazandırılması için bir irade koymak istiyoruz.

ISPARTA BELEDİYE BAŞKANI

ORNTAYA ÇÖZÜM İRADESİ KOYDU

Tüm paydaşlarımızla biraraya geldik. Sayın Belediye Başkanımız bu işin çözümü noktasında irade ortaya koydular. Sonsuz teşekkür ediyorum. Biz de bu yapının tamamlanması noktasında özverili bir şekilde çalışma yaptırdık. Çalışmalarımız nihai aşamaya geldik. Nereden başlayalım? dedik.  ‘Mübarek Ramazan Ayı dolayısıyla camimizden başlayalım’ dedik. Dolayısıyla camimizde çalışmalarımız başladı. Müteahit arkadaşımız biraz önce söz verdi. Kadir Gecesi’nde camimizde ibadet başlayacak. Biz de bu süreci özellikle takip edeceğiz.

AÇMAK İNŞALLAH BİZE NASİP OLACAK

Buranın ciddi bir bir çok yükü var. Kadıahmetoğulları ve Bank Asya’nın kredi borçları var. Finansal noktada arkadaşlar bir çalışma yaptılar. Sözleşme noktasına geldik. İnşallah en kısa süre içerisinde burada hayatın canlandığını göreceğiz. Hep beraber açılışını yapmak da sayın Başkanımla bize nasip olacak. Burada mülk sahibi olan tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. Isparta Belediye Başkanı’na özellikle teşekkür ediyorum. Çünkü çözüm iradesinin olması son derece önemli. O hem işin sahibi hem ev sahibi. Ben kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.”

14-05-2019-tmsf-baskani-baskan-ziyaret-itkm-aciklama-(1).jpg14-05-2019-tmsf-baskani-baskan-ziyaret-itkm-aciklama-(3).jpg14-05-2019-tmsf-baskani-baskan-ziyaret-itkm-aciklama-(8).jpg

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER